Fajnie tu znowu być. Napisz coś, jeśli też tu jesteś.
Miło mi będzie także, gdy napiszesz jeśli weźmiesz avatar.
Dziękuję

Nowe posty co dwa tygodnie w piątki o 18:00

piątek, 2 listopada 2012

Informacja ;)

Od dzisiaj osoby, które chcą aby ich zamówienie zostało zrealizowane, muszą dołączyć do obserwatorów bloga. Zmiana zostaje wprowadzona dlatego, że mamy bardzo dużo zamówień od anonimów, którzy najpierw składają zamówienie, a potem słuch o nich ginie. My robimy avatary, a nikt ich nie wykorzystuje. Mam nadzieję, że to nie będzie dla was problem ;)

15 komentarzy:

 1. jak dla Was lepiej. ;) dużo osób wykorzystuje Wasze avki, ale po prostu o tym nie piszą/nie powiadamiają, jeżeli o to chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie, też mi się tak wydaje ;)

   Usuń
 2. Dołączyłam do obserwatorów. :3 Rosemarie, mogłabym prosić o kilka avatarów z Rukim z The GazettE? c:

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :>
  Jestem obserwatorką, robicie bardzo ładne avki <3

  Chciałabym was prosić o kilka avatarów z Aną Mulvoy Ten i Klarizą Clayton? :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie, obie robicie bardzo, bardzo ładne :>
   Możesz zrobić ty.

   Usuń
 4. Cześć :) Robicie świetne avatary, więc dodałam link do waszego bloga na mój (littlemissfun.blog.pl). Pobieram również jeden, jeszcze nie wiem jaki, bo dopiero szukam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest pewien problem... Nie mam tu konta ;< A nie chcę zakładać tylko dla bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pff? "Zrobisz"? Przepraszam bardzo, ale ucięcie zdjęć do rozmiaru kwadrata to nie jest awatar, kochanie. Żenujące jest to, że robicie awatary na odczep i staracie się być tymi, jakimi nie jesteście .Awatary są do dupy, krótko mówiąc, a szantażem nic nie zdziałacie. Chcecie mieć tylko obserwatorów, bo co, jak ktoś poprosi o "awatar" to jak go będzie chciał to po niego przyjdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To twoja opinia, a ilość ludzi, która nas prosi o avatary i nasze avki się im podobają, świadczy o tym, że jednak nie są one takie "do dupy" jak to ujęłaś.
   Mała prośba na przyszłość: rozumiem, że mogą się avatary nie podobać, ale chyba da się jakoś normalnie wyrazić swoją opinię. A ty nas oceniasz i obrażasz, chociaż nas nie znasz.

   Usuń